Harmen Kooistra 50 jaar kunstenaar – Jubileumexpositie in het Groene HartHuys

Harmen Kooistra 50 jaar kunstenaar.

Een feestelijke jubileumexpositie in Het Groene Harthuys

De bekende Bodegraafse kunstschilder is in 1976 begonnen als kunstenaar en heeft in deze  50 jaar zeer vele schilderijen gemaakt. De stijl van Rembrandt (zijn grote voorbeeld) is in zijn werk nog  altijd terug te vinden. Naast deze schilderijen maakte hij ook zeer veel landschappen en pentekeningen van Bodegraafse gebouwen. De schets werd altijd buiten gemaakt.
Een greep uit zijn omvangrijke oeuvre is in het Groene Harthuys te bewonderen.

De expositie is van 13 juli t/m 24 aug opening zaterdag 18 juli vanaf 3 uur.

Op de kaart

Logo Buitengewoon Bodegraven-Reeuwijk

Buitengewoon, dat vinden wij een mooie omschrijving van onze dorpen binnen Bodegraven-Reeuwijk. Hier vind je rust en ruimte in een prachtige natuur met veel groen en water. De mooiste plekken voor recreatie met het hele gezin en activiteiten met groepen. Heerlijk in de buitenlucht kun je genieten van een lang weekend weg of een vakantie in eigen land in het Groene Hart, één van de mooiste plekjes in Nederland.

Bodegraven-Reeuwijk heeft veel mogelijkheden voor recreatie, wandel- en fietsroutes, een museum bezoeken, winkelen, lekker uit eten of een gezellige avond uit. Hier vind je leuke winkels, gezellige grand cafés en uitstekende restaurants. Je kunt genieten van streekproducten van de boerderij tot een biologische high tea. Elk dorp heeft zijn eigen historie en een eigen karakter. De sfeer is goed en de mensen zijn vriendelijk. Voel je welkom!

© 2024 Buitengewoon Bodegraven-Reeuwijk